AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 40-VGJ-8
RENAULT TRAFIC T27 L1/H1 2.0 DCI 84KW E4 | 2007
Deze RENAULT TRAFIC T27 L1/H1 2.0 DCI 84KW E4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 114 pk dieselmotor. De TRAFIC T27 L1/H1 2.0 DCI 84KW E4 is 46 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 193 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht1650 kg
APK10 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC T27 L1/H1 2.0 DCI 84KW E4 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.098 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 mei 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 mei 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 april 2026 |
| APK melddatum | 10 december 2025 |
| APK vervaldatum | 10 december 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. deurdorpel by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 6 |
MOTOR
| Motorcode | M9R E7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.650 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.770 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...