Volkswagen Sharan 1.4 TSI Highline AUTOMAAT/7PERSOONS/DEALERONDERHOUDEN
- 2015
- 124.609km
- Benzine
- 110kW (150pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN SHARAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 11 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 43.384 inclusief BTW en BPM. De VOLKSWAGEN SHARAN voldoet momenteel niet aan de technische eisen, en wacht op keuring. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km.
| Status | voertuig voldoet niet aan technische eisen, wacht op keuring (wok) |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | SHARAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.198 |
| Nieuwprijs | € 43.384 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 januari 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 november 2023 |
| APK melddatum | 14 februari 2023 |
| APK vervaldatum | 17 februari 2024 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Motorcode | CTH |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 167 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Gewicht leeg | 1.671 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.952 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.753 mm |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 809 - 2430 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



