AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 4-VBT-54
MERCEDES-BENZ 639 VITO 111 CDI | 2009
Deze MERCEDES-BENZ 639 VITO 111 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 41.206 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 116 pk dieselmotor. De 639 VITO 111 CDI is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 255 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Deurningen met een kilometerstand van 333.503 km.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2148 cc
Gewicht1810 kg
APK10 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 639 VITO 111 CDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.640 |
| Nieuwprijs | € 41.206 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 8 mei 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 10 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 6 |
MOTOR
| Motorcode | OM 646.980 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Voorasdruk | 1.400 kg |
| Achterasdruk | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.200 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...