AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 38-VH-PS
VOLKSWAGEN BESTEL 1,0 TDI 75 KW DC | 1999
Deze VOLKSWAGEN BESTEL 1,0 TDI 75 KW DC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999 en is nu 26 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 102 pk dieselmotor. De BESTEL 1,0 TDI 75 KW DC is 24 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 55 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Streefkerk met een kilometerstand van 520.734 km.
Bouwjaar1999
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2461 cc
Gewicht1746 kg
APK25 juli 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | BESTEL 1,0 TDI 75 KW DC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 juni 1999 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 juni 1999 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | 7 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 25 juli 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. in watergoot v. voorruit |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | ACV |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.746 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.680 kg |
| Voorasdruk | 1.430 kg |
| Achterasdruk | 1.410 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.920 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...