AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 37-ZK-KZ
DETHLEFFS POSSL FOR 6 | 2005
Deze DETHLEFFS POSSL FOR 6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 21 jaar en 1 maanden oud. In februari 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 128 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De POSSL FOR 6 is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Alblasserdam met een kilometerstand van 202.642 km.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud2800 cc
Gewicht2600 kg
APK2 mei 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DETHLEFFS |
| Model | POSSL FOR 6 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.866 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 april 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 februari 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 11 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 2 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. voorwielscherm |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 8140.43S |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2800 cc |
| Max. vermogen | 94 kW / 128 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 1.49 mg/km |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.600 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.300 kg |
| Voorasdruk | 1.750 kg |
| Achterasdruk | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.599 mm |
| Breedte | 2.024 mm |
| Hoogte | 2.600 mm |
| Wielbasis | 3.700 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...