AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 35-RT-VP
HONDA ELEMENT | 2003
Deze HONDA ELEMENT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 22 jaar en 10 maanden oud. In september 2005 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 162 pk benzinemotor. De ELEMENT is 438 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 383 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2003
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud2354 cc
Gewicht1560 kg
APK16 juni 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HONDA |
| Model | ELEMENT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.765 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 juli 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 september 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 maart 2025 |
| APK melddatum | 13 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 16 juni 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2354 cc |
| Max. vermogen | 119 kW / 162 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.560 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Voorasdruk | 1.045 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Wielbasis | 2.580 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...