AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 35-MT-HT
KTM 1290 SUPER DUKE R | 2021
Deze KTM 1290 SUPER DUKE R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021 en is nu 4 jaar en 8 maanden oud. In september 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.945 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzinemotor. De 1290 SUPER DUKE R is 967 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2021
Brandstofbenzine
Kleuroranje
Cilinderinhoud1301 cc
Gewicht203 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Motorfiets |
| Merk | KTM |
| Model | 1290 SUPER DUKE R |
| Kleur | oranje |
| Brandstof | benzine |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 273 |
| Nieuwprijs | € 22.945 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 september 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 oktober 2023 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | M-617 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 1301 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 203 kg |
| Wielbasis | 1.500 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...