AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 33-BNL-4
MERCEDES-BENZ INTOURO | 2019
Deze MERCEDES-BENZ INTOURO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 299 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De INTOURO is 2.466 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 17 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2019
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud7698 cc
Gewicht12612 kg
APK14 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto met koppeling |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | INTOURO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Bus |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 53 |
| Aantal wielen | 6 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 juni 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 juni 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 augustus 2019 |
| APK melddatum | 30 april 2025 |
| APK vervaldatum | 14 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | OM 936 LA. 6-8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 7698 cc |
| Max. vermogen | 220 kW / 299 pk |
| Geluidsniveau stationair | 89 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 76 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 12.612 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 19.000 kg |
| Voorasdruk | 7.500 kg |
| Achterasdruk | 11.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 12.162 mm |
| Breedte | 2.550 mm |
| Hoogte | 3.355 mm |
| Wielbasis | 6.080 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...