AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 32-VX-XR
FIAT 280 | 1990
Deze FIAT 280 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1990 en is nu 36 jaar en 3 maanden oud. In augustus 2001 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. De 280 is 226 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 684 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Heerhugowaard met een kilometerstand van 175.530 km.
Bouwjaar1990
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht2290 kg
APK14 april 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | 280 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.743 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 21 februari 1990 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 augustus 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 oktober 2025 |
| APK melddatum | 14 april 2026 |
| APK vervaldatum | 14 april 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 8144.67 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.290 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.900 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...