AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 30-VVN-2
TOYOTA TUNDRA | 2008
Deze TOYOTA TUNDRA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 11 maanden oud. In september 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 386 pk lpgmotor. De TUNDRA is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 244 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Saasveld met een kilometerstand van 305.227 km.
Bouwjaar2008
Brandstoflpg
Kleurzwart
Cilinderinhoud5663 cc
Gewicht2792 kg
APK30 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TUNDRA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 16.436 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 juni 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 september 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 19 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 30 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden onderop dwarsbalk by vooras |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5663 cc |
| Max. vermogen | 284 kW / 386 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.792 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.265 kg |
| Voorasdruk | 1.810 kg |
| Achterasdruk | 1.880 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.710 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...