AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 10-VTZ-6
PEUGEOT PARTNER 120 L1 1.6 HDI 66KW-2PL | 2008
Deze PEUGEOT PARTNER 120 L1 1.6 HDI 66KW-2PL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 8 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 24.485 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. De PARTNER 120 L1 1.6 HDI 66KW-2PL is 232 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 267 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2008
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1560 cc
Gewicht1411 kg
APK21 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 120 L1 1.6 HDI 66KW-2PL |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.647 |
| Nieuwprijs | € 24.485 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 10 september 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 september 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 oktober 2025 |
| APK melddatum | 20 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 21 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 9HX |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.411 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Voorasdruk | 1.080 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Wielbasis | 2.730 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...