AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 1-VJZ-18
CITROEN JUMPER 30 L1H1 2.2HDI 100 | 2010
Deze CITROEN JUMPER 30 L1H1 2.2HDI 100 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 7 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.197 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 101 pk dieselmotor. De JUMPER 30 L1H1 2.2HDI 100 is 96 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 274 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2198 cc
Gewicht1816 kg
APK27 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER 30 L1H1 2.2HDI 100 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.421 |
| Nieuwprijs | € 34.197 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 september 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 september 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 februari 2026 |
| APK melddatum | 27 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 27 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | 4HV |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.816 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.630 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...