AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 1-VGS-82
DODGE JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P) | 2010
Deze DODGE JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P) is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 14.200 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 185 pk lpgmotor. De JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P) is 19 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 11 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Lelystad met een kilometerstand van 157.414 km.
Bouwjaar2010
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2736 cc
Gewicht1748 kg
APK12 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.012 |
| Nieuwprijs | € 14.200 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 8 maart 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 maart 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
| APK melddatum | 12 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 12 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2736 cc |
| Max. vermogen | 136 kW / 185 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.748 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.380 kg |
| Voorasdruk | 1.247 kg |
| Achterasdruk | 1.315 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.890 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...