AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 08-BTH-2
SCANIA R560 LA 6X2MNB | 2013
Deze SCANIA R560 LA 6X2MNB werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 6 maanden oud. In september 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De SCANIA R560 LA 6X2MNB is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 560 pk dieselmotor.
Bouwjaar2013
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud15607 cc
Gewicht9900 kg
APK30 augustus 2025
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | SCANIA |
| Model | R560 LA 6X2MNB |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Opleggertrekker |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 november 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 september 2022 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 april 2025 |
| APK melddatum | 2 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 30 augustus 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. balk by vooras |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 15607 cc |
| Max. vermogen | 412 kW / 560 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 9.900 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 27.000 kg |
| Voorasdruk | 8.000 kg |
| Achterasdruk | 7.500 kg |
| Wielbasis | 4.200 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...