AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 06-TNV-2
WEINSBERG X 250/3 | 2010
Deze WEINSBERG X 250/3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 4 maanden oud. In maart 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.975 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 156 pk dieselmotor. De X 250/3 is 2.146 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud2999 cc
Gewicht3155 kg
APK7 april 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | WEINSBERG |
| Model | X 250/3 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.573 |
| Nieuwprijs | € 29.975 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 12 januari 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 maart 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 juli 2020 |
| APK melddatum | 7 april 2025 |
| APK vervaldatum | 7 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2999 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 3.155 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.100 kg |
| Achterasdruk | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.020 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...