AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 06-BLG-8
RENAULT T 380 | 2015
Deze RENAULT T 380 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 11 jaar en 2 maanden oud. In augustus 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 387 pk dieselmotor. De T 380 is 1.536 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2015
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud10837 cc
Gewicht10395 kg
APK23 maart 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | T 380 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 19 maart 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 augustus 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 maart 2022 |
| APK melddatum | 21 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 23 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. balk v. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | DTI 11 380 EUVI |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10837 cc |
| Max. vermogen | 285 kW / 387 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 10.395 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 19.500 kg |
| Voorasdruk | 8.000 kg |
| Achterasdruk | 11.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 5.610 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...