AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 06-BKV-5
DAF LF 260 FA | 2018
Deze DAF LF 260 FA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar oud. In mei 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 264 pk dieselmotor. De LF 260 FA is 2.924 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud6700 cc
Gewicht7045 kg
APK25 november 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Model | LF 260 FA |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 2 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2018 |
| APK melddatum | 23 oktober 2024 |
| APK vervaldatum | 25 november 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. balk |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | PX-7 194 K1 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 6700 cc |
| Max. vermogen | 194 kW / 264 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 7.045 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 11.990 kg |
| Voorasdruk | 4.480 kg |
| Achterasdruk | 8.480 kg |
| Wielbasis | 5.400 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...