AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 04-WV-RV
FENDT CARAVAN BIANCO 515 | 2020
Deze FENDT CARAVAN BIANCO 515 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020 en is nu 6 jaar en 1 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De BIANCO 515 is 2.238 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2020
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1358 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | FENDT CARAVAN |
| Model | BIANCO 515 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 9 april 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 april 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 april 2020 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.358 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Lengte | 7.828 mm |
| Breedte | 2.320 mm |
| Hoogte | 2.770 mm |
| Wielbasis | 4.360 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...