AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 04-WV-KH
SWIFT GROUP LIMITED SPRITE | 2019
Deze SWIFT GROUP LIMITED SPRITE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 6 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De SPRITE is 2.384 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2019
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht970 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | SWIFT GROUP LIMITED |
| Model | SPRITE |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Niet nader aangeduid |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 november 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 november 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 november 2019 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 970 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.350 kg |
| Achterasdruk | 1.350 kg |
| Lengte | 5.430 mm |
| Breedte | 2.250 mm |
| Hoogte | 2.610 mm |
| Wielbasis | 3.330 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...