AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 04-WS-ZL
SWIFT GROUP LIMITED SPRITE | 2018
Deze SWIFT GROUP LIMITED SPRITE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 8 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De SPRITE is 2.800 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1165 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | SWIFT GROUP LIMITED |
| Model | SPRITE |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Niet nader aangeduid |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 25 september 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 september 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 september 2018 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.165 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
| Lengte | 6.120 mm |
| Breedte | 2.250 mm |
| Hoogte | 2.610 mm |
| Wielbasis | 3.600 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...