AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 04-WS-PD
SWIFT GROUP LIMITED SPRITE | 2018
Deze SWIFT GROUP LIMITED SPRITE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De SPRITE is 1.739 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht955 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | SWIFT GROUP LIMITED |
| Model | SPRITE |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 augustus 2021 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 955 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.350 kg |
| Achterasdruk | 1.350 kg |
| Lengte | 5.370 mm |
| Breedte | 2.250 mm |
| Hoogte | 2.610 mm |
| Wielbasis | 3.330 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...