AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 04-WN-BJ
SWIFT GROUP LIMITED SPRITE | 2015
Deze SWIFT GROUP LIMITED SPRITE werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 11 maanden oud. De SWIFT GROUP LIMITED SPRITE is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een -motor.
Bouwjaar2015
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1125 kg
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | SWIFT GROUP LIMITED |
| Model | SPRITE |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 mei 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 mei 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 september 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. balk |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.125 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
| Lengte | 6.060 mm |
| Breedte | 2.250 mm |
| Hoogte | 2.610 mm |
| Wielbasis | 3.600 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...