AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 03-BF-BP
FIAT 230 | 1995
Deze FIAT 230 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1995 en is nu 30 jaar en 11 maanden oud. In juli 2002 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 84 pk dieselmotor. De 230 is 307 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1995
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht2650 kg
APK26 april 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | 230 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.529 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 12 juni 1995 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 juli 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 juli 2025 |
| APK melddatum | 18 april 2025 |
| APK vervaldatum | 26 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op voorwielscherm by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 8140.67 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 62 kW / 84 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 1 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.650 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.400 kg |
| Voorasdruk | 1.650 kg |
| Achterasdruk | 1.900 kg |
| Wielbasis | 3.070 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...