AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 02-ML-GR
HONDA MF02 HELIX | 1991
Deze HONDA MF02 HELIX werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1991 en is nu 34 jaar en 5 maanden oud. In oktober 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De HONDA MF02 HELIX is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 18 pk benzinemotor.
Bouwjaar1991
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud242 cc
Gewicht161 kg
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Motorfiets |
| Merk | HONDA |
| Model | MF02 HELIX |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 323 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 november 1991 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 oktober 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 oktober 2019 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | MF02E |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinderinhoud | 242 cc |
| Max. vermogen | 13 kW / 18 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 161 kg |
| Wielbasis | 1.630 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...