Zuur voor Nissan: Toyota start met bouw nieuw hoofdkantoor in Japan
Het is dat ze zo beleefd zijn
Toyota is in Tokio begonnen met de bouw van een splinternieuw hoofdkantoor. De timing daarvan valt wat zuur uit voor Nissan, dat zich juist genoodzaakt lijkt te zien om zijn wereldwijde hoofdkantoor in Japan te verkopen.
Dat is zuur: precies nu uitlekt dat Nissan zijn wereldwijde hoofdkantoor uit kostenbesparing wellicht moet verkopen, kondigt Toyota de bouw van een splinternieuw kantoor aan. Het is dat de Japanners zou beleefd zijn, anders zouden we Toyota er nog van verdenken dit bericht expres nu naar buiten te brengen. Het nieuwe hoofdkantoor van de grootste autobouwer ter wereld moet verrijzen in Tokyo, naast het drukke en belangrijke Shinagawa-treinstation.
Als we het persbericht mogen geloven, zul je je na de opening van het nieuwe pand in 2030 door een metersdikke laag duurzaamheid, mobiliteit, openheid, vrolijkheid, inclusiviteit en diversiteit moeten persen om binnen te komen. De positie naast het station is dan ook niet toevallig gekozen, maar moet onderstrepen dat Toyota een ‘mobiliteitsbedrijf’ is in plaats van een autobouwer.
PRIVATE LEASE Toyota
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Toyota Prius+ Prius Plus 1.8 Full Hybrid Aspiration | Trekhaak, 2e eigenaar, Head up display, Panoramadak, Cruise control, Parkeercamera, Keyless
- 2013
- 234.652 km

Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Black Edition Pano|Leder|JBL
- 2022
- 132.939 km

Toyota Aygo 1.0-12V Comfort, 5 deurs, NL auto met nationale auto pas
- 2010
- 78.688 km
Lees ook

‘Nissan overweegt zelfs verkoop hoofdkantoor’

'Nissan overweegt Chinese modellen als redding voor Europa'

Een nieuwe Toyota Aygo met roldakje kost dik €32.000, deze gebruikte slechts €9.000

Ook de nieuwe Plug-in hybride Suzuki Across is een Toyota RAV4

