XPower SV komt

MG XPower
Het beest van MG, de XPower SV, komt naar Nederland. Het vaderlandse wegennet zal nooit meer hetzelfde zijn! Want opvallen zal hij.

Het beest van MG, de XPower SV, komt naar Nederland. Het vaderlandse wegennet zal nooit meer hetzelfde zijn! Want opvallen zal hij.

MG Rover Nederland belooft een prijs van rond de 125.000 euro. Voor dat geld krijg je de basisuitvoering met een 320 pk sterke 4.6 V8. Genoeg voor een bloedstollende acceleratie van 0-100 in 5,4 seconden en een top van 254 km/h. Verder zijn er SV-R versies met hogere vermogens en een automatische transmissies. Maar kopers kunnen ook kiezen voor de 765 pk sterke motor uit MG ZT-T waarmee een snelheidsrecord op Bonneville gevestigd werd. De basisuitvoering beschikt over een handgeschakelde vijfbak, die de brute krachten overbrengt naar de achterwielen. MG heeft de extreme carrosserie gemaakt van koolstofvezel, toch weegt de XPower SV nog 1.540 kg. In Engeland is de auto al leverbaar, voor 75.000 pond, bij een aantal geselecteerde XPower-dealers. Britse kopers kunnen hem ook rechtstreeks bij de MG Sport & Racing fabriek bestellen.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.