Wat achterblijft in New York

Honda Crosstour
Toyota AvalonNissan AltimaChevrolet ImpalaAcura RLX conceptLincoln MKZFord Explorer SportChevrolet TraverseBuick EnclaveGMC Terrain DenaliToyota VenzaAcura MCX ShieldHonda CrosstourChevrolet Impala
Leuk, zo'n autobeurs aan de andere kant van de oceaan maar het nieuws dat echt interessant is voor Europa is behoorlijk in de minderheid. Wat blijft er allemaal achter in New York dat niet voor ons is bestemd? En is dat jammer?

Autonieuws is in het land van de onbegrensde mogelijkheden snel gemaakt want jaarlijks komt elk zichzelf respecterend merk sowieso met een 'modeljaarwijziging', wat doorgaans neerkomt op een (kleine) facelift. In het land van pick-ups, SUV's en sedans waren vooral de laatste twee categorieën goed vertegenwoordigd in New York.

In het foto-overzicht vind je de nieuwste sedans van Toyota (de Avalon), Nissan (de Altima), Chevrolet (de Impala), Lexus (de ES 300h Hybrid), Acura (de RLX concept) en Lincoln (de MKZ). SUV's die niet voor Europa zijn bestemd, stonden er in de (gefacelifte) vorm van de GMC Terrain, Chevrolet Traverse, Buick Enclave, Ford Explorer Sport, Toyota Venza en een gepantserde versie van de Acura MCX, de Shield. Een crossover die wie hier niet zullen tegenkomen, is de Honda Crosstour en of we daar nu heel rouwig om moeten zijn… Afijn, kijk en oordeel zelf!

Lezersreacties (53)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.