Volkswagen populairst bij rijschoolhouders

Lesauto | Foto: ANP
Rijschoolhoudend Nederland houdt van Volkswagen. Maar liefst twintig procent van de lesauto's is afkomstig uit de fabrieken van het Duitse merk.
Dat blijkt uit een inventarisatie door Bovag. De topdrie van merken wordt gecompleteerd door Opel en Toyota, die beiden 13 procent van de lesauto's voor hun rekening nemen.
De Golf (Plus) zorgt voor het leeuwendeel van de verkopen bij Volkswagen: 16 procent van alle Nederlandse rijschoolhouders kiest voor deze auto. De Opel Astra neemt 6 procent van de verkopen voor z'n rekening en bekleedt hiermee de tweede plaats. De Astra deelt deze plek op het ereschavot met de Toyota Corolla.
Honderd procent van de rijschoolhouders gaf in de enquête aan dat rijeigenschappen van doorslaggevend belang zijn bij de aankoop van een nieuwe auto. Op de tweede plaats staat het bedieningsgemak (98 procent).

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.