AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Video: BMW 120d Coupé
Met de BMW 1-serie Coupé trek je heel wat bekijks. We reden de 1-serie met kont als 120d met de nieuwe 2.0 turbodiesel, goed voor 177 pk.
Vroeger betaalde je minder voor een sedan met twee portieren, tegenwoordig heet het coupé en kleeft er een sportief imago aan. Overigens levert BMW het model alleen met krachtige motoren, dus met dat sportieve zit het wel snor. Deze 120d is de lichtste motorisering, BMW biedt ook nog een 123d aan, die een 2.0 diesel met twee turbo's heeft. De 135i met 306 pk sterke twinturbo zescilinder is de absolute topper. Maar ook met deze 'instapdiesel' is het al behoorlijk genieten.
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
Plaats een reactie



