Video: BMW 120d Coupé

BMW 1-serie coupé
Met de BMW 1-serie Coupé trek je heel wat bekijks. We reden de 1-serie met kont als 120d met de nieuwe 2.0 turbodiesel, goed voor 177 pk.
Vroeger betaalde je minder voor een sedan met twee portieren, tegenwoordig heet het coupé en kleeft er een sportief imago aan. Overigens levert BMW het model alleen met krachtige motoren, dus met dat sportieve zit het wel snor. Deze 120d is de lichtste motorisering, BMW biedt ook nog een 123d aan, die een 2.0 diesel met twee turbo's heeft. De 135i met 306 pk sterke twinturbo zescilinder is de absolute topper. Maar ook met deze 'instapdiesel' is het al behoorlijk genieten.
Video

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.