AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Vernieuwde Opel Antara komt er ook aan
32
Twee primeurs voor Opel vandaag, want de Antara staat ook met een nieuwe neus op de show van Bologna.
Van de uiterlijke wijzigingen is de nieuwe grille het meest in het oog springend. Verder zijn er gewijzigde achterlichtunits en 19-inch wielen. Verder heeft de nieuwe Antara een nieuwe middenconsole en zijn er nieuwe materialen in het interieur gebruikt. Tot slot is er voor het model een nieuw palet in- en exterieurkleuren.
De vernieuwde Antara begint bij 35.495 euro en voor dat geld staat de 2.4 benzine met 167 pk en voorwielaandrijving klaar. Wil je vierwielaandrijving dan scheelt dat een flinke smak geld, die kost met deze motor namelijk 41.495 euro. En in combinatie met een automatische transmissie gaat het bedrag omhoog naar 44.995 euro.
Dieselen kan met een nieuwe 2.2 CDTI met 163 of 184 pk. De eerste met 2WD begint bij 38.995 euro. Op de 184 pk-versie zit standaard 4x4 en die kost dan ook 45.895 euro, met automatische transmissie loopt dat op tot 49.395 euro.