Vernieuwde Infiniti Q70 krijgt prijskaartjes

Infiniti Q70
Infiniti heeft z'n Q70 vernieuwd en vandaag weten we welk bedrag Nederlandse importeur minimaal voor de aangescherpte sedan wil hebben.

De vernieuwde Infiniti Q70 - in sommige Aziatische markten te koop als Nissan Fuga - lijkt na z'n bijpuntsessie meer op z'n kleinere broer, de Q50. Ook op technisch vlak is de Japanner aangepakt. Aangepaste vering, verbeterde geluidsisolatie en nieuw 18-inch lichtmetaal maken onderdeel uit van de aanpassingen.

Het grote nieuws is de komst van een 2,2-liter viercilinder dieselmotor van Mercedes-Benz. Het blok is 167 pk en 400 Nm sterk, en heeft een vanafprijs gekregen van 43.995 euro.

Wie liever een 3,7-liter V6 met 320 pk wenst, moet 72.995 euro meebrengen. Ook is er een Hybrid leverbaar met een 3,5-liter V6 in de neus. In Business Premium-uitvoering mag die mee vanaf 58.995 euro.

Lezersreacties (53)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.