AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Verkoopcijfers oktober 2006
Oktober was met ruim 38.000 verkochte auto's een heel redelijke maand. Volkswagen was opnieuw het best verkochte merk, de Peugeot 207 voert de modellijst aan.
Oktober was met ruim 38.000 verkochte auto's een heel redelijke maand. Volkswagen was opnieuw het best verkochte merk, de Peugeot 207 voert de modellijst aan.
Zoals het nu lijkt gaat het jaar afgesloten worden met ruim 480.000 verkochte auto's. Ruim 3% beter dan 2005 en bijna gelijk aan 2004. Volkswagen is tot nu toe dit jaar onoverwinnelijk gebleken. Opel heeft een bijna zekere tweede plaats, en dankzij de ontbrande 207 lijkt Peugeot definitief beslag te gaan leggen op de derde plaats.
Van de Peugeot 207 werden in oktober ruim 1.500 exemplaren afgeleverd, bijna anderhalf keer zo veel als de nummer 2. Verder laat oktober niet zo veel verrassingen zien. De nieuwe Ford S-MAX begint duidelijk op gang te komen met een 45e plek. Fiat en Nissan hadden een uiterst zwakke maand. Het Japanse merk verkocht zelfs de helft minder dan de maand er voor.
Plaats een reactie
Lees ook
Nieuws
Nieuwe Mitsubishi Grandis: terug als Renault Symbioz
Nieuws
Tesla Model Y in juni weer de nummer één van Nederland
Nieuws
Autoverkopen: Nog niet 1 op de 5 nieuwe elektrische auto's is van particulier
Skoda Superb Combi 2.0 TDI - 2013 - 460.635 km - Klokje rond
Nieuws