Toyota met grote diversiteit naar SEMA
We zien een behoorlijk duistere 4Runner, die met z'n woeste uitstraling de hele wereld aan lijkt te kunnen. Volgens Toyota is-ie speciaal bedoeld voor avonturen in de sneeuw. Een vierkante skikoffer op het dak moet plaats bieden aan de lange latten. Wat de zwarte camouflagejas voor nut heeft in de besneeuwde gebieden, blijft ons nog onduidelijk. TRD is opgetrommeld om het bakbeest onderhuids een schop onder z'n kont te geven. Hoeveel paarden-ie nu mobiliseert, vermeldt Toyota niet.
Dan is er een omgebouwde Tundra, waar een drietal motorcossers zich aan hebben vergrepen. De auto komt compleet met bed, douche en al dat soort overlevingsmiddelen. Volgens Toyota is-ie bedoeld als rijdend hotel voor de medewerkers voor en na races.
Spannender wordt het met de CamRally, zoals z'n naam al doet vermoeden een tot rally-auto omgebouwde Camry. Nascar-coureur Parker Kligerman heeft zich met de auto bemoeid, wat natuurlijk niet veel goeds voor het comfort van de Japanner betekent. Onder de kap krijgt de Camry een forse turbo, maar ook hier blijven de exacte specificaties ons onthouden.
Om het gadgetgehalte hoog te houden is een Corolla omgebouwd tot een waar entertainment walhalla. Wi-fi hotspots, een multimediasysteem, en een naar verluidt fenomenaal audiosysteem moeten voor de nodige vrolijke, jonge gezichten zorgen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Toyota C-HR 1.8 Hybrid Bi-Tone Plus | Airco | Achteruitrijcamera | All Seasonbanden | Blind Spot Warning | Cruise Control Adaptief | Dealeronderhouden | Keyless | Park Assist | Parkeersensoren Voor en Achter | Stoel- en Stuurverwarming | Trekhaak |
- 2017
- 83.977 km

Toyota Aygo 1.0-12V
- 2006
- 173.829 km

Toyota Avensis 2.0 VVTi Executive keurige automaat met trekhaak
- 2006
- 189.148 km
PRIVATE LEASE Toyota
Lees ook

Toplimousine zuiniger dan stadsauto: dit zijn de efficiëntste EV’s!

Test Toyota RAV4 (2026) – Verder verfijnd, maar toch een rafelrandje

Dit zijn de beste beginnersauto’s

Vooral Japanners en max 60 km/h: waarom Groenland het opmerkelijkste autoland ter wereld is


