Tesla stopt met aanbrengbonus om hoge kosten

Na 1 februari is het klaar

Tesla Model S

Tesla stopt met de commissie die nieuwe klanten krijgen als ze worden aangedragen door bestaande eigenaren van een Tesla. De kosten zijn nu te hoog, zegt topman Elon Musk op Twitter.

Op 1 februari schrapt de maker van elektrische auto's het programma. Vooral voor het nieuwste model, de Model 3, zijn de kosten te hoog, aldus Musk.

Nu krijgen nieuwe klanten zes maanden gratis toegang tot de snelladers van Tesla wanneer ze worden aangedragen door oude klanten. Die bestaande klanten komen weer in aanmerking voor andere beloningen.

Musk en Tesla richten zich de laatste maanden steeds meer op kostenbesparingen om de winstgevendheid van het concern te stimuleren. In de laatste kwartaalcijfers wist Tesla de eerste winst in twee jaar te rapporteren.

PRIVATE LEASE Tesla

Lezersreacties (50)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.