Suzuki Kizashi fors afgeprijsd

Suzuki Kizashi 2.4 Sport
De Suzuki-importeur heeft besloten de Kizashi fors af te prijzen. Het gaat om prijsverlagingen tot wel € 7.700.

De goedkoopste Kizashi op de prijslijst is de handgeschakelde 2.4i Sport. Die kost nu € 29.999, waar je tot nu toe € 37.699 mee moest nemen voor zo'n auto. Bij de i-AWD-versie met CVT-automaat gaat de prijs van € 41.999 naar € 34.999.

Voor je geld krijg je een Giant Suzuki met een 2,4-liter benzinemotor onder de kap. Het vermogen is 178 pk, het maximumkoppel bedraagt 230 Nm.

De standaarduitrusting van de Kizashi omvat 18-inch lichtmetaal, een sportonderstel, xenonverlichting, een elektrisch bediend schuif-/kanteldak, parkeersensoren, een regensensor, privacy glass, leren bekleding, radio/CD/MP3 met 5 speakers inclusief subwoofers, dual zone klimaatregeling, cruisecontrol, een 10-voudig elektrisch verstelbare passagiersstoel, schakelflippers aan het stuur (CVT), stoelverwarming en metallic lak.

De verkopen van de Kizashi hadden te lijden van de relatief hoge CO2-uitstoot van de auto. Die had immers een hoge CO2-boete tot gevolg in ons belastingstelsel. Door de prijsverlaging hoopt de importeur de kleine voorraad aantrekkelijker te maken.

Lezersreacties (60)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.