Subaru Forester gefacelift
Dit is de eerste foto van de gefacelifte Subaru Forester. In Japan is de auto inmiddels op de markt gebracht. De Nederlandse importeur verwacht het model niet voor het einde van het jaar.
Het front, de achterzijde en het interieur van de Forester zijn licht gewijzigd. De SUV krijgt er een wat robuuster voorkomen van. Opmerkelijk is dat Subaru er niet voor heeft gekozen om de Forester te voorzien van de opvallende nieuwe grille, die de voorzijde van de nieuwste modellen van Subaru siert. In Europa kunnen we voorlopig dus nog geen kennismaken met deze vormgeving.
De Nederlandse importeur van Subaru verklaart dat de vernieuwde Forester voorlopig nog niet naar Nederland komt. "In Japan zal de verkoop al van start zijn gegaan. Wij verwachten het vernieuwde model niet voor het einde van het jaar."
Bij de Japanse Forester zijn ook de afstemming van het chassis en de motoren aangepast. Of die wijzigingen ook in Europa zullen worden doorgevoerd is nog niet bekend.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Test: Subaru Forester met caravan - is de 136 pk boxer-hybride sterk genoeg?

Subaru Forester 2.0i e-Boxer (2024) - Op de rollenbank

Subaru Forester minder duur door nieuwe uitvoeringen

Subaru Forester Hybrid mist de boot naar Nederland



