Speciale DS 3 Performance naar Nederland

Slechts één exemplaar beschikbaar

DS 3 Performance BRM Chronographes
DS lanceert een speciale uitvoering van de 3, een samen met BRM Chronographes aangekleed exemplaar.

Gelimiteerde modellen doen het goed in autoland. DS heeft daarom de handen ineen geslagen met horlogefabrikant BRM Chronographes. Het eindresultaat van de samenwerking is een tot 39 stuks gelimiteerde oplage van de DS 3.

De speciale DS 3 is gebaseerd op de Performance, de 208 pk en 300 Nm sterke uitvoering van de 3. Het dak en de spiegelkappen zijn Perla Nera Black gespoten. De rest van de auto is bedekt met de matte kleur Gorld Pearl. Ook in het logo en in het interieur komt deze kleurcombinatie terug.

Van de 39 exemplaren komt er slechts één DS 3 Performance BRM Chronographes naar Nederland. Wie er eentje hebben wil, moet zich spoedig - samen met een bedrag van 38.390 euro - melden bij DS.

PRIVATE LEASE DS 3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (61)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.