Skoda Funstar is reïncarnatie Felicia Fun
De Funstar is een pick-upversie van de Fabia, gemaakt door de studenten van de Skoda Academy in Mlada Boleslav.
Onder de kap ligt een 1,2-liter TSI-motor met 122 pk. Schakelen gaat met een DSG-transmissie. De studenten wilden eigenlijk een 1,8-liter TSI monteren, maar die bleek te groot voor de pick-up.
Andere aanpassingen zijn een 1.400 W-audiosysteem met een subwoofer die nog eens goed is voor 200 W. Verder gebruikt Skoda een wit-groene kleurencombinatie voor het interieur. Groene ledverlichting laat zien dat het om een echt feestnummer gaat.
Vorig jaar toonde de Skoda Academy al de Citijet op het GTI Treffen bij de Wörthersee. Als de reacties op deze Funstar goed zijn, dan mogen de studenten volgend jaar weer een bijzondere one-off maken. Want inderdaad, het blijft bij dit ene exemplaar: Skoda heeft al aangegeven dat deze auto niet in productie gaat.
De naam Funstar is ongetwijfeld een verwijzing naar de Felicia Fun (foto 2), een knalgele pick-up op basis van de Felicia. Ook dat was een B-segmenter, net als de Fabia.
PRIVATE LEASE Skoda Fabia
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Skoda Fabia Combi 1.2 TSI Greentech Ambition TREKHAAK
- 2011
- 192.316 km

Skoda Fabia 1.0 TSI Monte Carlo | Aplley Carplay | Parkeersensoren V+A | Keyless Entry | Led koplampen | DAB |
- 2024
- 12.992 km

Skoda Fabia 1.0 TSI Business Edition | Cruise control | Parkeersensoren | DAB | Aplle Carplay |
- 2024
- 21.898 km