Red Bull: 'Lewis Hamilton klopte dit jaar bij ons aan'

Nul op rekest

Lewis Hamilton Max Verstappen GP Spanje Barcelona F1 (ANP)

Stel het je eens voor: Max Verstappen en Lewis Hamilton samen in een F1-team. Eerder dit jaar leek dat even dichterbij dan ooit, ware het niet dat Red Bull andere plannen had.

Heel veel Formule 1-fans zouden het geweldig vinden als Lewis Hamilton en Max Verstappen eens met hetzelfde materiaal aan de slag zouden gaan. Dan zou er wellicht eens een einde komen aan de eeuwige discussie wie van de twee nu de betere coureur is. Verstappen peinst er echter niet over om Red Bull te verlaten en Hamilton heeft weer bijgetekend bij Mercedes. Dat laatste was echter lange tijd allesbehalve zeker. Sterker zelfs, nu blijkt dat de zevenvoudig wereldkampioen heeft aangeklopt bij Red Bull.

Die bijzondere openbaring komt van niemand minder dan Red Bull-teambaas Christian Horner, in gesprek met The Daily Mail. De 50-jarige verklaart aan dat medium: "Eerder dit jaar was er de vraag of er interesse zou zijn (vanuit Red Bull in Hamilton; red.)." Daarop ging er een negatief antwoord naar kamp Hamilton. "Ik zie Max en Lewis niet samengaan. De dynamiek tussen die twee zou niet goed zijn, wij zijn honderd procent blij met wat we nu hebben", aldus Horner. Overigens is Red Bull volgens hem niet het enige team waar Hamilton aanklopte. Ook Ferrari kreeg volgens hem een blijk van interesse en Horner is ervan overtuigd dat er in het voorjaar zelfs door Hamiltons vertegenwoordigers is gesproken met het hogere management van de Scuderia.

Lewis Hamilton jaagt nog altijd op zijn achtste wereldtitel en moet hopen dat Mercedes uit de nu al twee jaar durende worsteling kan komen. Eind augustus werd bekend dat de Brit zijn contract bij de renstal heeft verlengd tot en met 2025. Het jaar daarna gaan de nieuwe reglementen in. Wellicht zit er dan alsnog een wissel in voor de dan 41-jarige 103-voudig GP-winnaar.

Lezersreacties (69)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.