Recordverkoop bij Wiesmann

Wiesmann GT

Wiesmann, dat sinds 1993 sportauto's bouwt op basis van BMW's, heeft in 2005 een recordaantal auto's geproduceerd.

Wiesmann, dat sinds 1993 sportauto's bouwt op basis van BMW's, heeft in 2005 een recordaantal auto's geproduceerd.
Wiesmann heeft sinds 2005 twee modellen in het programma. De Roadster heeft dit jaar gezelschap gekregen van de GT, de dichte versie. In 2005 zijn in totaal 92 stuks geproduceerd, verdeeld over 76 Roadsters en 16 GT's. Wiesmann meldt trots dat dit een toename is van 53 procent.
Voor 2006 staat de verkoopdoelstelling op 162 auto's. Honderd daarvan zullen Roadsters zijn. Wiesmann wordt alleen in Europa verkocht. De toename van de productie is met name te danken aan een Europawijd dealernetwerk dat in 2005 is opgezet.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.