AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
"Productie Chinese MG's start op 27 maart 2007"
Concreter kan het nieuws over de wederopstanding van MG niet worden: de Chinese directeur van het merk belooft dat het eerste exemplaar op 27 maart 2007 van de band loopt.
Concreter kan het nieuws over de wederopstanding van MG niet worden: de Chinese directeur van het merk belooft dat het eerste exemplaar op 27 maart 2007 van de band loopt.
Nanjing Automobile start op 27 maart 2007 met de productie van MG's in China. Dat heeft directeur Lu Zhenxin tegenover persbureau Reuters verklaard. "Op die dag bestaat Nanjing Automobile precies zestig jaar. Een mooi moment om de productie van MG in gang te zetten." Het eerste product waarmee Nanjing aan de gang gaat, is de MG TF.
Op het moment wordt nog gewerkt aan de fabriek, waar jaarlijks 200.000 auto's en 250.000 motoren kunnen worden gebouwd. In de fabriek kan worden gelast, gespoten, geassembleerd en motoren en versnellingsbakken worden gemonteerd. Sommige auto's worden naar de oude fabriek in Longbridge gestuurd om te worden afgebouwd. Ook daar moet het werk vanaf 27 maart weer op gang komen. "Dat is echter nog niet zeker omdat er nog enige onzekere factoren zijn," aldus Lu.
De MG-fabriek in het Amerikaanse Oklahoma moet in 2008 in bedrijf gaan. Per jaar wil Nanjing 150.000 tot 200.000 auto's bouwen.
Plaats een reactie
Lees ook
Test: Mercedes-Benz CLA - Voor het eerst elektrisch, hybride volgt
Nieuws
Deze Subaru Impreza heeft een paar heel moderne kenmerken - In het Wild
Nieuws
Tesla komt met extra lange en ruime Model Y
Nieuws
Van Tesla tot Mazda: deze Mercedes-hendel zit in talloze modellen
Nieuws