Prijsverlaging voor Peugeot 807
Peugeot heeft zijn 807 een betere uitrusting gegeven en de prijs verlaagd. Bovendien is er nu voor de 2.0 HDi een automatische transmissie beschikbaar.
Met onmiddellijke ingang heeft de Peugeot 807 een betere standaarduitrusting gekregen. De SR heeft nu standaard cruise-control, draaibare voorstoelen met in hoogte verstelbare armsteunen en een geïntegreerde en wegklapbare kinderspiegel. De bestuurdersstoel heeft een lendensteun. De SR versies zijn bovendien 850 euro in prijs verlaagd.
De 807 ST en ST Pullman hebben nu eveneens standaard cruise-control. Verder behoren elektrisch bedienbare achterportieren met rolgordijnen, een met leer bekleed stuurwiel en versnellingspookknop en –hoes tot de standaardvoorzieningen. De ST-versies zijn 250 euro goedkoper geworden.
De luxe SV en SV Pullman hebben nu nieuwe bekleding, een combinatie van stof , Alcantara en geperforeerd Alcantara. Verder zijn elektrisch bedienbare voorstoelen met stoelverwarming standaard en heeft de bestuurdersstoel een geheugenfunctie. De prijs voor de SV is bovendien met 650 euro gedaald.
Voor de 807, die onlangs nog vijf sterren haalde in de Euro Ncap-crashtest, is er nu ook een viertrapsautomaat beschikbaar op de 2.0 HDi. Deze transmissie is uitgerust met een zogenaamde 'sneeuw'-stand, waarbij automatisch een hogere versnelling wordt gekozen om het motorkoppel geleidelijk op de wielen over brengen. Het gemiddeld brandstofverbruik is 8,0 l/100 km, 0,8 l meer dan de handgeschakelde versie. De 807 2.0 HDi automaat is er vanaf € 38.750