Peugeot zwakt neus RCZ af bij facelift

Peugeot RCZ facelift
Peugeot RCZ faceliftPeugeot RCZ faceliftPeugeot RCZ faceliftPeugeot RCZ faceliftPeugeot RCZ faceliftPeugeot RCZ Facelift FridayPeugeot RCZ Facelift Friday
Hij is er nog niet zo heel lang, maar de RCZ is volgens Peugeot alweer toe aan een kleine facelift. Op de Autosalon van Parijs is-ie te zien.

We zien een front met minder grote koplampunits dan voorheen. Verder is de grille veranderd en de mistlampen zijn vervangen door led-exemplaren. De informatie is nog summier, maar qua motoren verwachten we geen veranderingen. Dat betekent keuze uit een 1,6-liter THP met 156 of 200 pk of een 2.0 HDi met 163 pk voor de dieselliefhebbers.

De Peugeot RCZ facelift debuteert op de Autosalon van Parijs, en krijgt op de stand in ieder geval gezelschap van de Onyx Concept, 208 XY en 208 GTI.

Lezersreacties (38)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.