Peugeot prijst 107 af

Peugeot 107 2012
De opvolger staat te trappelen, en dus is het traditioneel tijd voor voordeel op het huidige model: Peugeot gooit de 107 in de uitverkoop.

Het voordeel bedraagt 1.311 euro en gaat door het leven onder de naam 'Urban Light', want zo heet het nieuwe instapmodel. Dankzij de prijsverlaging is er nu al een 107 voor 7.959 euro, al is de veel populairdere vijfdeurs 300 euro duurder. De Urban Light heeft dezelfde uitrusting als de Access had.

Net als de vijfdeurs koets is ook airco niet standaard en wel erg populair. Bij Peugeot gaat de versie die deze optie wél heeft door het leven als 'Accent', en die is er vanaf 8.378 euro. Wil je ten slotte een vijfdeurs met airco ben je voor 8.678 klaar, krap 100 euro meer dan wat voorheen een driedeurs zonder kostte. De 107 met verlaagde instapprijs staat met onmiddellijke ingang bij de dealers.

Lezersreacties (35)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.