AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 607 even zonder opvolger
30
Peugeot heeft bij het heengaan van de 607 niet direct een opvolger klaar staan. Liefhebbers van het model hoeven zich echter geen zorgen te maken, de chique sedan blijft nog tot ver in 2009 leverbaar.
Bij grote Franse modellen gaat wel vaker zo, ze sterven een stille dood. Niet dat het einde van de 607 al nabij is. Het model blijft nog een kleine twee jaar leverbaar. Als het doek uiteindelijk valt, staat er echter niet meteen een opvolger klaar. Dat is ons onlangs bij de presentatie van de 308 SW verteld. Peugeots topmodel wordt nog mondjesmaat verkocht, tot en met april 2008 zijn er 32 in Nederland verkocht. Bij de overgang van de 605 naar de 607 is er ongeveer een half jaar verstreken, tussen de 604 en de 605 zat zelfs vier jaar. De productie van de 604 stopte in 1986, pas in 1990 kwam de 605. De opvolger van de 607 gaat vermoedelijk 608 heten.
Er is meer Peugeotnieuws, er staat een facelift op stapel voor de 407, en die volgt later dit jaar.