Peugeot: '508-opvolger wordt verrassing'
Opvolger komt in 2018
Maxime Picat - CEO van Peugeot - heeft tegenover het Britse Autocar een boekje opengedaan over de opvolger van de alweer vijf jaar oude 508. De Europese verkoopaantallen van de modelserie loopt de laatste jaren terug, behalve in markten als die van het thuisland, Spanje en België. Ondanks de terugvallende verkoopcijfers ziet Picat genoeg argumenten om het model een opvolger te geven.
Picat zegt dat het nog wel de vraag is in welke vorm de 508 in 2018 opgevolgd zal worden. Volgens de topman verliest het segment waarin de 508 opereert de laatste jaren klanten en zou een D-segmenter tegenwoordig ook niet meer de auto zijn waar iemand van droomt. "Als we niks veranderen, verliezen we," aldus Picat.
We hoeven niet iets radicaal anders te verwachten, al zegt Picat wel dat Peugeot voor de 508 een oplossing heeft gevonden die "verrassend" is. Mogelijkerwijs doelt de topman op andere carrosserievarianten voor de 508 om een breder publiek aan te spreken.
PRIVATE LEASE Peugeot 508
Had je deze auto's al gezien?

Peugeot 508 SW 1.6 PureTech GT Garantie Memory 360 Camera Massage ACC Elek Achterklep Blindspot Lane Clima Navi Led Dab Rijklaar
- 2019
- 61.178 km

Peugeot 508 SW 1.6 e-THP GT-line
- 2015
- 120.345 km

Peugeot 508 SW 1.2 PureTech GT,ORGINEEL NEDERLANDSE AUTO , BOEKJES,NAP EN ONDERHOUDSHISTORIE
- 2021
- 58.995 km