Noordkaap Challenge - Dag 06

10 reacties

Video
Met drie graden boven nul en een etappe van maar zestig kilometer is het vandaag een uitgelezen dag om kijkers opdrachten uit te voeren en op die manier geld in te zamelen voor 3FM Serious Request. Wil je ons team op de voet blijven volgen? Dat kan! Volg ons team live hier en sponsoren kan via www.kominactie.nl/buurmanenbuurman Dag 05 gemist? Check 'm hier! Dag 04 gemist? Check 'm hier! Dag 03 gemist? Check 'm hier! Dag 02 gemist? Check 'm hier! Dag 01 gemist? Check 'm hier! Heb jij een challenge voor ons? Mail naar: jerry@ad.nl

Lezersreacties (10) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.