Noordkaap Challenge - Dag 05

13 reacties

Video
Dag 5 van de Noordkaap Challenge. Het team laat de kerstman een kerstkaartje sturen en hoe zal onze occasion-duurtester Svensson het doen na 4 dagen in de kou? Wil je ons team op de voet blijven volgen? Dat kan! Volg ons team live hier en sponsoren kan via www.kominactie.nl/buurmanenbuurman Dag 06 gemist? Check 'm hier! Dag 04 gemist? Check 'm hier! Dag 03 gemist? Check 'm hier! Dag 02 gemist? Check 'm hier! Dag 01 gemist? Check 'm hier! Heb jij een challenge voor ons? Mail naar: jerry@ad.nl

Lezersreacties (13) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.