Meer Opels Ampera-e voor Nederland

Levertijd ingekort

Opel Ampera-e

De Nederlandse importeur van Opel haalt extra Ampera-e’s naar ons land om de levertijd in te korten. Hierdoor hoeven geïnteresseerden voortaan niet langer dan 6 maanden te wachten op hun elektrische Opel.

Opel schroefde dit jaar bij 700 nieuwe exemplaren van de Ampera-e een geel kenteken op de bumpers. Voor volgend jaar verwacht de importeur een grotere verkoopimpuls. Om ervoor te zorgen dat de klant na het tekenen van het koopcontract niet langer dan een halfjaar hoeft te wachten, klopte Opel bij extra productielocaties aan om ervoor te zorgen dat ons land meer exemplaren toegewezen krijgt. Met succes, want de Nederlandse dealers zijn verzekerd van meer Ampera-e’s.

De Opel Ampera-e lijkt aantrekkelijker voor de zakelijke rijder te worden, want met een vanafprijs onder de € 50.000 behoudt het model over zijn hele waarde 4 procent bijtelling. Instappen in een Ampera-e kan vanaf € 46.699. Standaard is de elektrische auto voorzien van verwarmbare voorstoelen, een verwarmbaar stuur en het Intellilink-multimediasysteem. Door zijn elektromotor met 150 kW (204 pk) en batterijcapaciteit van 60 kWh komt de Ampera-e volgens WLTP-cyclus op een volle acculading 380 kilometer ver. Binnen twee jaar heeft Opel volgens planning vier geëlektrificeerde modellen in het gamma.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (62)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.