Maserati Levante volgens Novitec

Novitecs Esteso is verre van subtiel

Maserati Levante Nocitec
Maserati Levante NocitecMaserati Levante NocitecMaserati Levante NocitecMaserati Levante NocitecMaserati Levante NocitecMaserati Levante NocitecMaserati Levante Nocitec
Langzaam maar zeker wordt de Maserati Levante door het tunersgilde ontdekt. Vandaag is het Novitec dat zich op de Italiaanse SUV stort.

Eerder was het Startech, de divisie van Brabus die zich bezighoudt met Maserati, dat de Levante onder handen nam en vandaag krijgen we Novitecs versie van de SUV te zien.

Novitec noemt zijn creatie Esteso, Italiaans voor 'uitgebreid' of in dit geval 'verbreed'. De Levante wordt door de tuner op 22 inch metend lichtmetaal gezet en is rondom volgehangen met spoilerwerk, behorende bij de bodykit die de Italiaan volgens Novitec "een atletisch voorkomen" geeft. De complete bodykit laat de Levante in de breedte uitdijen tot 2,09 meter. Het exemplaar dat Maserati bij je aflevert, is normaal gesproken 1,97 meter breed. Dankzij de bodykit kruipt de Levante optisch al dichter naar het asfalt toe, maar Novitec acht het nodig een module voor de luchtvering te installeren die de Maserati tot 2,5 cm dichter boven het asfalt legt.

De 275 pk sterke Levante Diesel is te trainen tot 322 pk en 680 Nm. Ook de 430 pk sterke Levante S, de benzineslurper van het stel, is door Novitec van extra spierkracht voorzien. Het totaalvermogen komt na de behandeling uit op 494 pk en 660 Nm, genoeg om in 4,8 tellen naar een snelheid van 100 km/h te sprinten. De topsnelheid ligt op 272 km/h.

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.